• Proběhlé
  • Konference
  • 3. 5. 2017 od 9:00 do 4. 5. 2017 13:00
  • hotel Zlatá hvězda Litomyšl (mapa)
  • prezenční školení
  • počet účastníků 50

Radiologické metody v hydrosféře 17


Zveme Vás na konferenci

V případě zájmu o přihlášení na akci nás kontaktujte telefonicky na číslo +420 .

Fotografie ze školení Soubory ke stažení

Plné na celou akci 3400 Kč s DPH

Na konferenci zveme zejména management a pracovníky laboratoří zabývajících se radiologickým rozborem vod, zástupce státní správy, pracovníky vysokých škol, výzkumných a vývojových pracovišť, studenty a zástupce ekologických iniciativ. Předpokládá se účast pracovníků ze Slovenské republiky.

 

V návaznosti na aktuální úkoly radiační monitorovací sítě je záměrem se na konferenci zabývat metodami stanovení radioaktivních látek, zejména rychlým stanovením celkové objemové aktivity beta a spoluprací složek radiační monitorovací sítě, zejména měřicích míst kontaminace vody. V problémovém okruhu metod bude referováno o stanovení radioaktivních látek v pitných, povrchových, minerálních, srážkových a odpadních vodách, v říčních dnových sedimentech, plaveninách a biomase vodních rostlin a vodních organismů a dále pevných odpadech a výluzích pevných odpadů. Dalším záměrem je koordinovat vývoj a normalizaci metod ve spolupráci s hlavními odbornými pracovišti v ČR i SR.


Fotogalerie z proběhlého školení

image

Kontakt & Poptávka

+420 602 141 508

seminare@ekomonitor.cz

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o.

Píšťovy 820, 537 01 Chrudim III

IČ: 15053695 / DIČ: CZ15053695

Zapsaná v OR, vedeném Krajským soudem
v Hradci Králové, oddíl C, vložka 1036

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: